Current product: MCEPIGOR0120
The electric tractor travels at great speed thanks to the power of the 2-wheel drive with a total of 70W with knobby tread. It works with a rechargeable 12V / 3,1Ah / 37,2Wh lithium battery.
Brand AX John Deere
Package quantity 1
Position discount group E5700_Collection
Price on demand No
Supplier Item number MCEPIGOR0120
Width physical product dimensions 525 mm